Kremavimo paslaugos

Visą parą, visoje Lietuvoje teikiame laidojimo ir kremavimo
paslaugas palankiausiomis kainomis

Pasiūlymas 1

€509

Kremavimas
Ekologiškas karstas
Transportas į Krematoriumą
Kremavimas per 24 val.
Dokumentų tvarkymas
Kremavimo sertifikatas
Urnos pristatymas
Atsisveikinimas

Pasiūlymas 2

€799

Kremavimas
Ekologiškas karstas
Transportas į Krematoriumą
Kremavimas per 24 val.
Rūbų komplektas
Kapsulė
Atsisveikinimo , Šarvojimo salė
Dokumentų tvarkymas
Kremavimo sertifikatas
Urnos pristatymas

  Kremavimo kaina nuo 199 Eurų. Atvyksime į bet kurią Lietuvos vietą Jums patogiu laiku. Už papildomą kainą galite išsirinkti urnas iš katalogo.

Visos kremavimo paslaugos.

Profesionalios kremavimo paslaugos Kauno mieste – paskambinkite mums bet kuriuo paros metu, ir mes mielai Jums suteiksime išsamią informaciją apie kremavimo ir laidojimo paslaugas. Kremavimas atliekamas per 24 valandas Kėdainių arba Lenkijos krematoriumuose. Turime ilgametę patirtį, todėl kremavimo paslaugas atliksime garbingai ir rūpestingai. Užsisakius kremavimo paslaugas, mūsų įmonė deramai pasirūpins visais organizaciniais rūpesčiais. Mes užtikrinsime, kad Jūs gautumėte visas reikalingas kremavimo paslaugas: transportavimą, kremavimo ir laidojimo reikmenis, dokumentų tvarkymą ir kitas susijusias paslaugas. Patikėkite visus rūpesčius mums – mes padėsime Jums deramai atsisveikti su mirusiu žmogumi.   

Į kremavimą  įskaičiuota: 

• Dokumentų sutvarkymas kremavimui (pageidaujant atvykstame pas Jus dokumentų pasirašymui); 

• Ekologiškas karstas kremavimui;

• Mirusiojo nuvežimas į krematoriumą;

• Kremavimo paslauga (su krematoriumo mokesčiais);

• Kremavimo sertifikatas;

• Metalinė kapsulė (urna) mirusiojo palaikams.

Kremavimas – įprastas laidojimo būdas pasaulyje, kuris sparčiai populiarėja ir Lietuvoje. Tai vienas iš ekologiškiausių, higieniškiausių ir mažiausiai atliekų paliekančių bei laidojimo vietų skaičių taupančių laidojimo būdų. 

Mirusysis, kaip ir priimta Lietuvoje, yra šarvojamas, su juo atsisveikinama, o po to jis palydimas į kremavimo vietą. Artimieji urną su mirusiojo pelenais atgauna kitą dieną. Lietuvoje mirusiojo artimieji gali pasirinkti, ar urną su pelenais palaidoti kapavietėje, kolumbariume, ar pasilikti namuose. Palaikų nuvežimas į krematoriumą, kremavimas, pelenų parvežimas ir mirusiojo pagerbimas neužtrunka ilgiau nei įprastos laidotuvės. Visų reikalingų dokumentų sutvarkymas, palaikų nuvežimas, kremavimas ir pelenų parvežimas – tai laidojimo paslaugų biuro Klepsydra rūpestis ir atsakomybė.

Jei nusprendėte kremuoti artimojo palaikus, mes Jums galime pasiūlyti didelį įvairių stilių, formų ir medžiagų urnų pasirinkimą. Gausus urnų pasirinkimas mūsų biure leis Jums išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius ar mirusiojo asmenybę atspindinčią urną. Pas mus rasite pačią geriausią urnos kainą pagal Jūsų galimybes ir norus.